Anasayfa

Astroloji

Balık Burcu      
 

Üye :

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

  KATEGORİLER

 Tarot Falı

 TAROT
Yüzyılların eskitemediği en kuvvetli kehanet araçlarından bir tanesi de Tarotdur. Tarotun kaynağı hakkında pek çok söylence olmakla birlikte, günümüze kadar ulaşmasında Çingenelerin çok büyük katkısı olmuştur.

Tarot kartları
Tarot kartları 22 tanesi Büyük, 56 tanesi Küçük Gizemler olmak üzere, 78 karttan meydana gelir. Kartlar içerdikleri semboller, kullanılan renkler ve anlattıkları hikayeler ile bizlere anlayabileceğimiz ipuçları sağlarlar.

Ne işime yarayacak?
Burada çok sayıda Tarot açılımını ve farklı Tarot destesini kullanımınıza sunduk. Amacımız, sizin için en uygun açılım yöntemini ve en seveceğiniz, kendinizi rahat hissedeceğiniz desteyi seçerek, sorularınıza cevap bulmanıza yardımcı olmak. Nasıl kullanacağım?
Tarot açılımına başlamadan önce konsantre olmaya, sorunuza yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Farklı planlardan haber getiren Tarot kartları bu sanal ortamda da sizinle rahatlıkla uyum sağlayacak ve aradığınız cevabı size sunacaktır.

Kartlara her konuda soru sorabilirsiniz. Ama unutmayın ki, kartlar sizin adınıza karar vermez. Size sonuca ulaşıncaya kadar yaşayabileceğiniz durumlar, değişimler hakkında bilgi sağlarken, sadece rehberlik etmek amacıyla size öneriler getirir.

Her şeye rağmen, ihtiyacınız olan her anahtar size verilecektir

 

 Tarot Falı Haberleri
  Burca Göre Öpüşme ...
Burçların Favori Rengi ...
Burca Göre Cinsellik ...
Boğaların duru ama değerli hediyeleri sevdiğini...
Yıldız Haritası ...
Terazi Burcunda Doğan Ünlüler KİM ? ?...
Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ?...
Astrologlar ZOR ZAMANLARA GİRDİK diyorlar...
 Tarot Falı İlgili Reklamlar

 

 

Kader KAZANKAYA
Astroloji Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com