Anasayfa

Haber

 Bugün Trafiğe Dikkat
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Ankara da Domuz Gribi ...  >>
 Bugün Trafiğe Dikkat Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Bugün Trafiğe Dikkat


Taksicilerin gerçekleştireceği dev miting bugün. 80 kişilik miting komitesi ile aralıksız çalışarak mitinge hazırlanan taksiciler korsa taksileri bitirmekte kararlı.

Resmi kayıtlı taksilerin 3 katına ulaşmış olan korsan taşımacılığa karşı sabırları tükenen taksiciler büyük ses getirecek dev bir mitingin hummalı hazırlıklarını tamamladılar. Türkiye nin ve Avrupa nın en büyük Taksi kuruluşu ünvanına sahip Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi yerel seçimler öncesinde İBB tarafından her yıl düzenli olarak alınan  Ruhsat Harçları nın kaldırılmasını sağlamıştı.

Plaka tahditlerinin kaldırılması sürecinde izledikleri kararlı tutum ve oluşturdukları kamuoyu ile sektörün sözcüsü haline gelen Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, bu kez dayanılmaz boyutlara ulaşan korsan taksi taşımacılığına karşı bir mitingi bugün saat 11 de gerçekleştirecek.

Resmi kurum ve kuruluşlara yapılan yazılı müraacatlardan bir netice almayan sektör temsilcileri bugün Çağlayan Meydanı nda binlerce kişiyi hak ve emek mücadelesi için bir araya getiriyor. Haksızlığa tahammülü olmayan herkesin davet edildiği mitinge katılımın çok büyük olacağı ifade edilirken tüm hazırlıklar tamamlandı.


Aileleri ile ekmek ve hak mücadelesi için Çağlayan Meydanı nda toplanacak olan İstanbul Taksicileri haksızlıklığa ve her türlü korsana karşı Çağlayan da binlerce kişi ile tepkilerini dile getirecek. Ekmeklerinin korsan taksiler tarafından gasp edilmesi konusunda sabırları taşan sektörün emekçileri artık haklarını hırsızlar tarafından yenilmesine dur demek için aileleri ve çocukları ile mitinge katılacaklar.

HABERTÜRK


Haber Tarihi : 11-10-2009
Haber :
Bu Haber 1666 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Bugün Trafiğe Dikkat" Habere Ait Video
 
 
 
"Bugün Trafiğe Dikkat" Haberin Yorumları
 
 

Haber Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Ankara da Domuz Gribi >>
 - Fırtına ya Dikkat >>
 - Türkiye Ermenistan Maçında Şok Gelişme >>
 - Tarihi Adımlar >>
 - ÖZEL HAREKAT DAİRESİ BAŞKAN ININ ŞOK OTOPSİ RAPORU >>
 - Atatürk ün Dinsiz Olduğunu Söyleyenlere Yanıt >>
 - Katil Toruna 2 Kez Ömür Boyu Hapis >>
 - Baykal Erdeoğan a 6 Sayfalık Mektup Yazdı >>
 - Bu Gezegende Yaşam Var >>
 - Eiffel Kulesi Türk Bayrağıyla Renkleniyor >>
 
"Bugün Trafiğe Dikkat" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Burçin GÜLER
Genel Yay.Yön. Yrd
Haber Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com