Anasayfa

İş-Ekonomi

 IMF UYUTTU!
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!...  >>
 IMF UYUTTU! Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
IMF UYUTTU!


600ü Türkiyeden 1600ü aşkın gazetecinin 8 günlük IMF-Dünya Bankası toplantıları serüveni 29 Eylülde başlamıştı. Toplantı mekânları fazla soğutulduğu için birçok gazeteci grip oldu. IMF Başkanı Dominique Strauss-Kahn da son günlerde bu ortam şartlarına daha fazla dayanamayarak halsiz düştü.
Dünyanın en büyük meselelerin büyük dikkatle takip edildiği bu toplantılarda, hastalıklar kol gezerken bir de katılımcıların bir kısmının uyuklaması dikkat çekti. Gazeteciler arasında en çok uyuyanlar Uzakdoğulular ve Ortadoğululardı. Kadınlar da topuklu ayakkabılarını çıkararak rahatladı.
Söz konusu toplantı IMF olunca ekonomiyi içeren her unsur da dikkat çekiyor. Delegelerin koruma sayısı ülkelerin zenginliklerine göre değişti. Zengin ülkelerin yetkilileri hem kendi ülkelerinden koruma getirmiş hem de Türkiyeden almıştı. Ama Ruanda Maliye Bakanını koruyacak kimse yoktu. Strauss-Kahnın ve Zoellickin de çok sayıda koruması vardı. İstanbulda insan içine çıktığı ilk gün kendisine ayakkabı fırlatıllan Strauss-Kahnın korumaları çok gergindi; her gazeteciye potansiyel protestocu gibi bakıyorlardı.

Zengin ülkelerin yetkilileri hem kendi ülkelerinden koruma getirmiş hem de Türkiyeden almıştı. Ama Ruanda Maliye Bakanını koruyacak kimse yoktu. Strauss-Kahnın ve Zoellickin de çok sayıda koruması vardı. İstanbulda insan içine çıktığı ilk gün papuç yiyen Strauss-Kahnın korumaları çok gergindi; her gazeteciye potansiyel protestocu gibi bakıyorlardı.


Haber Tarihi : 8-10-2009
Haber :
Bu Haber 1675 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"IMF UYUTTU!" Habere Ait Video
 
 
 
"IMF UYUTTU!" Haberin Yorumları
 
Nick : Misafir
Yorum : Süper bir toplantıymış doğrusu
 

İş-Ekonomi Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP! >>
 - DOĞAN CEZASI AB RAPORUNA GİRDİ >>
 - 400 ADANALIYA İŞ İMKANI >>
 - IMF UYUTTU! >>
 - 9 Liraya Tüm Aile Giyinecek >>
 
"IMF UYUTTU!" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Copyright by Pembe siyah .com