Anasayfa

İş-Ekonomi

 ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!...  >>
 ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP! Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbulda IMF ve Dünya Bankasını Protesto Etmek İçin Çevreye Zarar Veren Eylemcilere Sert Tepki Gösterdi. Erdoğan, Sorsan IMF Nedir? Bilmezler. Dünya Bankası Ne İşe Yarar? Onu da Bilmezler. Bellemişler Bazı Şeyleri, Şablon Bunlarınki. O Şablonların İçinde Dönüp Dururlar. Dedi.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbulda IMF ve Dünya Bankasını protesto etmek için çevreye zarar veren eylemcilere sert tepki gösterdi. Erdoğan, Sorsan IMF nedir? bilmezler. Dünya Bankası ne işe yarar? onu da bilmezler. Bellemişler bazı şeyleri, şablon bunlarınki. O şablonların içinde dönüp dururlar. dedi. Galataport ve Haydarpaşaport projelerine engel olanlara da sert çıkan Erdoğan, Sizlere yazıklar olsun!  ifadesini kullandı.

Başbakan Erdoğan, İstanbulda vatandaşların oylarıyla seçilen vapurlardan ikisinin Marmara sularıyla buluşması nedeniyle düzenlenen törene katıldı. İstanbulda IMF ve Dünya Bankasını protesto etmek için çevreye zarar veren eylemcilere sert tepki gösteren Erdoğan, Demokratik eylem yaptılar. Ne demokratik eylemi? bunlar saldırdılar. Kime? IMFye mi? Dünya Bankasına mı? Hayır. Benim halkıma, benim vatandaşıma saldırdılar. İstiklal Caddesini mazlum esnafımın dükkanın camlarını indirdiler. Sıkılmadan demokratik eylem yaptıklarını iddia ettiler. 14 mekan verdik, gidin orada bağırın çağırın. Sizin vatandaşın camını çerçevesini indirme hakkınız var mı? Bunun adı eylem mi? protesto mu? Bunun adı fiili saldırı. Sorsan IMF nedir? bilmezler. Dünya Bankası ne işe yarar, onu da bilmezler. Bellemişler bazı şeyleri, şablon bunlarınki. O şablonların içinde dönüp dururlar. şeklinde konuştu. 


Haber Tarihi : 10-10-2009
Haber :
Bu Haber 1740 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!" Habere Ait Video
 
 
 
"ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!" Haberin Yorumları
 
 

İş-Ekonomi Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP! >>
 - DOĞAN CEZASI AB RAPORUNA GİRDİ >>
 - 400 ADANALIYA İŞ İMKANI >>
 - IMF UYUTTU! >>
 - 9 Liraya Tüm Aile Giyinecek >>
 
"ERDOĞANDAN IMF PROTESTOCULARINA CEVAP!" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Copyright by Pembe siyah .com