Anasayfa

Sinema - Tiyatro

 Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

"Mustafa", TV de ilkkez...  >>
 Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı


 Ünlü sanatçının ve aynı arabada bulunan sevgilisi Acun Günayın anlattığına göre, Kennedy Caddesinde seyir halinde bulunan ve içinde Tarık Akanın bulunduğu araç, petrol istasyonundan süratli bir şekilde çıkmaya çalışan 34 VF 4420 plakalı BMW marka araçla çarpışma tehlikesi atlattı.

Bunun üzerine araçtan inen Tarık Akan, araç sürücüsü olan ve ismi öğrenilemeyen genç ile tartışmaya başladı. Araçtan inen ve babasının
polis olduğunu söyleyen 18-20 yaşlarındaki genç, Tarık Akanın gözüne biber gazı sıkarak, cop ile yüzüne vurmaya başladı. Aldığı darbeler üzerine yüzü kanayan ve sol kaşının üstü şişen Tarım Akan olay yerine polis ekiplerini çağırdı. Ünlü sanatçı, kendisini darp eden gencin kullandığı aracın camındaki "Küçükçekmece Belediyesi Meclis üyesi tanıtım kartı, Cevdet ATEŞ 34 VF 4420"yazılı kartonu polise teslim etti. Bakırköy sahil yolu Ataköy mevkiinde meydana gelen olayı polise anlatan Tarık Akan, "Gözüme gaz sıkıyor ve Copla vuruyor. Cop var, bir de meclis arabasıymış. Meclis üyesi araç tanıtım kartı var" dedi. Bölgeye gelen ekibe olayı anlatmaya çalışan Tarık Akanın sevgilisiyla polis arasında da zaman zaman gerginlik yaşandı. Olayla ilgili soru soran Akanın sevgilisi Acun Günay polisin, "Ya ben öğreneceğim, burada görevli ben varım, Allah Allah" şeklindeki tepkisiyle karşılaştı.

Akan sinirliydi
Olay yerinde çok sinirli olduğu gözlenen Tarık Akan sık sık, "Bu
polis arabası mı? Peki polis arabasıysa benim yüzüme gaz sıkmaya ne hakkı var? Bu arabada cop var, gaz var ve benim gözüme gaz sıkıyor bu adam. Türkiye Cumhuriyeti bayrağını taşıyor. Meclis üyesi kartı var. Gaz sıkıyor ve cop vuruyor. Kimsin sen. Birde komiserin telefonunu veriyorsun polise"diye bağırdı.

Feci bir kural ihlali var
Tarık Akanın saldırıya uğradığı olayı anlatan ve arabayı kendisinin kullandığını söyleyen sevgilisi Acun Günay da "Beni çok kötü sıkıştırdı benzinciden çıkarken. Aracı ben kullanıyordum. Tarık ona müdahale etti ve önünü kesti. Önünü kesince Tarıka gaz sıktı ve copla saldırdı. 18 -20 yaşında bir çocuk. Araçta
Meclis amblemi var. Polis, bunun polis arabası olduğunu söylüyor. Bu resmi bir arabaysa resmi olarak kullanılır. Cop vuruyor ve gaz sıkıyor gözüne. Polis arabası olduğunu söylüyorlar. Kim bu diyorum, oğlu diyor. Arabalarda birşey yok. Ama feci bir kural ihlali var. Yani bir yerden çıkıyor kural tanımıyor. Nasıl bir ülke burası ya"diye konuştu.

Akan: Polisler arabayı aramıyorlar
Olay yerine gelen
polis ekiplerinin aracı aramadıklarını söyleyen ve bu duruma oldukça sinirlenen Tarık Akan, "Polisler burada ve arabayı aramıyorlar. İnanamıyorum ya! Tabi ki şikayetçi olacağım. Polis burada ve arabayı aramıyor. Arabada gaz var gözüme gaz sıktı ve arabayı aramıyorlar.Elinde gaz yüzüme sıktı. Siz arabayı aramıyorsunuz hala. Arabanın içindeki herşey kayboldu. Şu anda arabada var olanların hepsi yok oldu. Hala arabayı aramıyorsunuz. Arabayı arayın, suçlu kimse çıksın ortaya. Araba hala aranmadı. Aramıyorlar, anlamadım. Karakola geleceğim ama arabayı bir arayın. Adam polisin oğluyum diye duruyor. Komiser bey aracı arayacak mısınız. gazlar var mı?" diye konuşt.

Çok sevdiğim bir oyuncudur
Öte yandan Tarık Akanı darp ettiği iddia edilen gencin aracındaki bir kişi ise, Tarık Akanın aracı alkollü olarak kullandığını ileri sürerek, "Aracı Tarık Akan alkollü bir şekilde kullanıyordu. Kendi kullanıyordu ve bize hakarat te etti. Çok sevdiğim bir oyuncudur. Ama hiç bir şey anlatamadık" diye konuştu.

Küfrediyor, anneme vuruyor, ben vurunca suç oluyor
Bu arada Tarık Akanı darp ettiği iddia edilen ve ismini açıklamayan genç ise, "Soldan gelip vuruyor ve anama küfür ediyor. Annemin gözüne vuruyor. Ondan sonra ben vurduğumda suç oluyor. Bunu yapan Tarık Akan. Kendisi alkollü aynı zamanda.


Haber Tarihi : 11-10-2009
Haber :
Bu Haber 1661 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı " Habere Ait Video
 
 
 
"Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı " Haberin Yorumları
 
 

Sinema - Tiyatro Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - "Mustafa", TV de ilkkez >>
 - Bir "Nefes"te izleyeceksiniz >>
 - Altın Portakal Film Festivali nin 46.sı düzenlendi >>
 - Filmekimi nin 8.düzenleniyor >>
 - Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı >>
 - Münir Özkul yoğun bakımda >>
 - Halit Refiğ hayatını kaybetti   >>
 - Cadde Hikayeleri >>
 - Şehir Tiyatrosu 95 Yaşında >>
 - Bu Hafta 6 Yeni Film Sinemaseverlerle Buluşuyor >>
 
"Tarık Akana coplu, biber gazlı saldırı " Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Sena TOPÇU
Sinema - Tiyatro Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com