Anasayfa

Astroloji

 Burçların Favori Rengi
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Burca Göre Öpüşme ...  >>
 Burçların Favori Rengi Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Burçların Favori Rengi


Favori renginiz sizi deşifre ediyor!

 

Beyaz, mor, gri, siyah, yeşil, kırmızı... Bayıldığınız renk sizi anlatıyor...

Evi onun her şeyidir. Başka insanlara yardım da hedefidir. Neşeli olabilir ancak genel olarak sakin ve sessiz bir yapıdadır. Yaradılış gereği düzeni olması, elinin her işe yatkın olması ve becerileri onun diğer olumlu özellikleridir. İtinalı ve pozitif düşünce tarzı, onu zaman içinde sert ve acımasız birisi yapsa dahi adaletli ve doğru insan olması başkalarına karşı dürüst davranmasını sağlar.

Erkekler:

Beyaz seven bir erkek asla korkak ve de çekingen bir yapıda olamaz. Tersine zalim ve soğukkanlı bile olabilir. Heyecanını dışarı yansıtmayan, sabit ve sakin yapılı bir insan kimliği çizer. Böyle erkekler pratiğe önem verirler, güçlü bir hafızaları olması için ise hiçbir çaba göstermezler. Sabırlı, enerjik ve aşırı güven duygularına sahiptirler. Sağlam yapılı vücutları, sır dolu, ikilemli bir kişilikleri vardır. Cömerttirler; yardımda bulunmaktan çekinmezler.


Sarı

Kadınlar:

Sarı rengin parlak

Beyaz

Kadınlar:

Renk tercihi beyaz olan kadın, isteyerek veya istemeyerek olsun kalbinin saf ve temiz duygularla yüklü olduğunu ortaya koyuyor demektir. Nezaket kurallarına uyabilen, yumuşak, beraberinde de alçakgönüllü biri olmanın yanında, asil olmak ve iyilik onun meziyetleri arasında sayılabilir. Gösterişli ve gürültü patırtılı neşeli bir yaşam onun için hiç de cazip değildir.  ancak koyu tonunu seven kadın, dedikoduya meyili fazla olan bir insandır. Durmaksızın konuşmayı çok sever. Davranış, hareketlilik bakımından da durağan bir tablo sergiler. Böyle kadınlar, yüzleri boş ve manasız baktığı zaman bilesiniz ki, konuşulan konu ağır, onlar bakımından anlaşılması zordur. Ancak konu hafifleyip de iş dedikodu safhasına girdiği zaman, işte onları o an tutamazsınız. Sarıyı seven bu kadınlar özünde negatif kimseler değillerdir. Ama her şeyi bilmek istemeleri, bu kişileri çekilmez kılar.

Erkekler:

Bir erkeğin önüne pek çok renk koyup da seç dediğinizde, şayet sarı rengi seçer ise, o erkek bilmeyerek de olsa biraz korkaklığını ortaya koyuyor demektir. Ama onu korkutan manevi korkular değil, maddesel anlamdaki korkulardır. Bu tip erkekler düşüncelerini dobra dobra söylerler, karşı düşüncelerden de zerre kadar çekinmezler. Herkesin kendisine merakla bakmasına bayılırlar ve ara sıra, rengarenk kıyafetler de giyebilirler. Kendileri ile alakalı konularda büyük övünç duyarlar, sözleri ara sıra abartı noktasına varabilir. İnsanlarla iyi geçinirler ama kız arkadaşları azınlıktadır.

Turuncu

Kadınlar:

Sıcakkanlı, iyi kalpli, dost bir insan istiyorsanız, turuncu ve bu rengin tonlarını seven bir kadın olukça idealdir. Soğukluk, sertlik onların kitabında yok gibi bir şey diyebiliriz. İnsanlara göstermiş oldukları ilgide daima dengeli ve sevecendirler. Ne uzak soğuk dururlar, ne de çok samimi laubali olurlar. Tam olarak orta kararın aşırılıktan çok daha iyi olduğunu savunurlar. Bu kadınlar kendilerine bir zarar verildiği takdirde bağışlayıcı, asla kindar olmayan tiplerdir. Bu kişinin en büyük meziyetlerinden biri de hakkını savunması ve bunu karşısındakini kırmadan, üzmeden yapmasını çok iyi bilmesidir.

Erkekler:

Turuncu rengi seven erkekler ise de aynı turuncu seven kadınlarda olduğu gibi, dengeli, ılımlıdırlar. Anlayış gücü, sabır gücü, sevecenlik, dayanma gücü onlarda da vardır. Hoşlarına gitmeyen bir şeye asla müsaade etmezler. Böyle erkekler, çocukların sevdiği saydığı bir baba, bir dost olurlar. Şayet çocukların yapmalarına müsaade edilmeyen şeylere onlar, alçakgönüllü ve sevecen kişiliklerinden dolayı kolay izin verirler. Ama asla çocuklarının şımarmasına izin vermezler. Kavgalar, tartışmalar onların barış sever karakterleriyle hiç bağdaşmadığından dolayı bu gibi durumlardan daima kaçarlar.

Pembe

Kadınlar:

Ahenkli, neşeli kadınların rengidir pembe. Yürek kıpırtıları sanki uçar gibi olan, mutlu kişilerdir bunlar. Ancak, asla aşırılıkları, hafif davranışları yoktur. Gereken durumlarda ciddi, ağırbaşlı, sorumluluklarının bilincinde olabilirler. Hayatın, pek çok ağır konu ve gerçeklerden oluştuğunu bilirler ve sadece neşe için yaşamamayı öğrenmiş bir ruh halleri vardır. Çekingenliklerini saklamasını becerdikleri gibi, bunu çok nadir olarak dışa vururlar. Coşku, ateşli olma, fırtınalar içerisinde yaşamaktan oldukça çok uzaktırlar.

Erkekler:

Pembe rengi tercih eden erkekler maddi anlamda ve manevî anlamda yapıları çok güçlü olamayan kişilerdir. Onlarda cesaret, atılımcılık aramamalısınız. Yavaşlıkları onları uysal yapı sahibi yapmıştır, konuşmaları da bu doğrultudadır. Bitmek bilmeyen bir heyecan durumu içersindedirler. Alınganlık, hassasiyet durumları da bu sebeptendir. Ancak insanlara olan sevgileri en üst düzeydedir. Onlar için dost kazanma ve çevrelerini memnun etme en baş görevleridir.

Kırmızı

Kadınlar:

Kırmızı seven kadınlar neşeli, yasam dolu, hayattan zevk almasını bilen kariyer sahibi kişilerdir. Bazen dengesizdirler. Hemen heyecana kapılırlar, çabuk kızarlar, öfkelenirler. Amatörce de olsa dans etmekten, şarkı söylemekten hoşlanırlar, bundan zevk alabilirler. Asla somurtkan, durağan bir durumda olamazlar. Etrafları onlar açısından önemli değildir. Kim ne düşünürse düşünsün, umurlarında olmaz, kendi yaşamlarının arkasında durarak Bu benim yaşantım, size ne oluyor der gibi bir ifadeleri vardır.

Erkekler:

Korkusu asla olmayan, cesur, sosyal bu kişiler, tam bir erkek sembolüdür. Onlara kabadayı dersek abartmamış oluruz. Tehlike sinyali onlar için günlük, olağan davranışlardandır. Gülmek istedikleri durumlarda bile tehlikeye girerek gülerler. Daima kendi bildikleri en doğru olduğu için, toplum adetleri onları asla ilgilendirmemektedir. Şaşırtıcı işler yapmak konusunda da üstlerine yoktur. Küçük ya da büyük olmaları onların havai olmalarının önüne kesinlikle geçemez. Bu onların yaramazlıklarla dolu olan dünyalarının bir parçasıdır.

Kahverengi

Kadınlar:

Kahverengi seven kadınların çok geniş hayal güçlerinin olduğu söylenmemektedir. Ancak yöntemlidirler, ani duygusallıklar, parlak zeka işaretleri onlarda pek de mevcut değildir. Bu kişiler için reel olan sakinlik, kendi halinde olmak, bunların yanında sessiz sedasız olmaktır. Olağanüstü eylemlerde bulunmadıklarından çok fazla derecede göze çarpmazlar, gözleri de rahatsız etmezler. Bu rengi seven kadınlar ev işlerinde çok başarılı olurlar; ev işlerini büyük bir zevkle yaparlar. Onların kitabında düzensiz olmak, rastgele bir iş yapmak yoktur. Sistem, programdır bütün yaşamları. Bu sebepten de sistematik bir çalışma düzenleri mevcuttur. Çevresinde olanların kusurlarını bağışlayıcı, hoşgörülüdürler. Yalanı sevmezler.

Erkekler:

Orijinal olmaktan yoksun olan insanlar genellikle bu rengi seven erkeklerdir. Anlayış seviyeleri geniştir. İyi işleyen beyinleri, izleme güdüleri ise son derece gelişmiştir. En belirgin özellikleri sadelik yanlısı olmalarıdır. Nefret ettikleri en önemli değer, darbedir. Abartılı şeylerden, gösterişten hiç hoşlanmazlar. Küçük şeyler onları tatmin edebildiğinden dolayı, büyük para harcamaları yoktur. Az harcama, çok tasarruf onları son derece mutlu eder. Hırslı olmaları; ilgisizlik, alışkanlıklardan doğabilecek kaosları ortadan kaldırmaktadır. Hayatın zorlukları onları asla yıldıramaz.

 

 

 


Haber Tarihi : 12-10-2009
Haber :
Bu Haber 1675 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Burçların Favori Rengi " Habere Ait Video
 
 
 
"Burçların Favori Rengi " Haberin Yorumları
 
 

Astroloji Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Burca Göre Öpüşme >>
 - Burçların Favori Rengi >>
 - Burca Göre Cinsellik >>
 - Boğaların duru ama değerli hediyeleri sevdiğini >>
 - Yıldız Haritası >>
 - Terazi Burcunda Doğan Ünlüler KİM ? ? >>
 - Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ? >>
 - Astrologlar ZOR ZAMANLARA GİRDİK diyorlar >>
 
"Burçların Favori Rengi " Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Kader KAZANKAYA
Astroloji Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com