Anasayfa

Astroloji

 Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ?
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Burca Göre Öpüşme ...  >>
 Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ? Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ?


Ya çok dengeli ya çok dengesiz olabilen Terazi. Burçlar kuşağının en zarif, en hoş burçlarından biridir. Sevimli görüntüsünün altında hükmeden ve otoriter bir karakter yatar. Ama bunu öyle ustaca ve öyle politik bir şekilde yapar ki, karşısındakinin ruhu bile duymadan onu parmağında oynatır. Kararsız olduğundan sık fikir değiştirebilir. Yanlızlığı hiç sevmez, sosyaldir, dışa dönüktür ve gezmeyi çok sever. Aynı zamanda evlilik burcudur. Özgürlüğüne düşkün olmasına rağmen eşine çok bağlıdır, paylaşmayı sever.

Yeni başlangıçlarla dolu, önemli bir ay bizi bekliyor. Ekim ayına Koç burcunun parlak dolunayı ile başlıyoruz. Bu dolunay, olayların bir an önce sonuçlanması ve sürüncemede kalmaması için bizi harekete geçirecek. 13 Ekim de Jüpiter de düzeldiğinden özellikle Kovalar ve Yaylar için verimli bir dönem başlıyor.
Mayıs başından beri durağanlaşan bir konuda yeni haberler alabiliriz. 14 Ekim de ise 22 Temmuz daki güneş tutulmasında yaşadığımız olayların devamı gelebilir. Daha sonra 16 Ekim de Mars, Aslan burcuna geçiyor ve Haziran 2010 a kadar enerjisi hayatımızın farklı bir alanına odaklanıyor. Aslanların en güçlü dönemi başlıyor. 18 Ekim de Terazi burcunda hoş bir yeniay doğacak ve yeni başlangıçları destekleyecek. Ayın en önemli gelişmesi ise Satürn ün burç değiştirmesi. 2007 Eylül ayından beri Başak burcunda bulunan Satürn, 29 Ekim de tam 29 yıl aradan sonra Terazi burcuna geçiyor. İki yıl boyunca hayatımızın belirli alanı sınavdan geçecek ve yeni bir temel atacağız. Bu süreçte Teraziler fazlalıklardan kurtulacak ve özlerine dönecekler. Merkür düzeldiğinden ekim ayında yolumuz açık olacak ve hızlı ilerleyeceğiz.


Haber Tarihi : 3-10-2009
Haber :
Bu Haber 1672 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ?" Habere Ait Video
 
 
 
"Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ?" Haberin Yorumları
 
 

Astroloji Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Burca Göre Öpüşme >>
 - Burçların Favori Rengi >>
 - Burca Göre Cinsellik >>
 - Boğaların duru ama değerli hediyeleri sevdiğini >>
 - Yıldız Haritası >>
 - Terazi Burcunda Doğan Ünlüler KİM ? ? >>
 - Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ? >>
 - Astrologlar ZOR ZAMANLARA GİRDİK diyorlar >>
 
"Ayın Burcu (Terazi).Bu ay sizi neler bekliyor ? ?" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Kader KAZANKAYA
Astroloji Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com