Anasayfa

Eğlence

 YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! !
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Demet Akalın Bolu da Konser Verdi...  >>
 YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! ! Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! !


Kartal Belediyesi nce başlatılan yıl boyu sünnet kampanyası, halktan yoğun ilgi görürken, Kartal Belediyesi, sünnet çocukları için bir şölen düzenledi. 11 Ekim 2009 Pazar günü Saat:14.00 da Kartal Meydanı nda başlayacak olan şölen, 21.00 da ünlü popçu Yusuf Güney Konseri ve ardından sunulacak havai fişek gösterileri ile sona erecek.
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, yıl boyu sünnet kampanyasıyla bir ilke imza attı.
Başkan Öz, ilçedeki sağlık kuruluşlarıyla işbirliği yaparak dar gelirli ve yoksul ailelerin çocuklarını, kendilerine en yakın anlaşmalı sağlık kuruluşlarında yıl içinde istedikleri bir tarihte hiç bir ücret ödemeksizin hijyenik ve steril şartlarda sünnet etirdiklerini söyledi. Başkan, bugüne kadar kendilerine 1100 civarında başvuru yapıldığını ve bunlardan 1000 kadar çocuğun sünnetlerinin yapıldığını, yıl boyu sünnet kampanyasıyla ailelerin belirli bir dönemde değil, yıl boyunca istedikleri bir tarihte sünnet imkanına kavuşturulduklarını sözlerine ekledi. Başkan Öz, hedeflerinin yıl sonuna kadar 1200 civarında çocuğu sünnet ettirmek olduğunu, erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklara belediye olarak eğlenceli ve renkli bir program hazırladıklarını ve tüm Kartallıları 11 Ekim de Kartal Meydanındaki sünnet şölenine davet ettiğini söyledi.
Kartal Meydanı nda 11 Ekim Pazar günü, Saat:14.00 da başlayacak sünnet şöleninde; oyun parkı eğlenceleri sunulacak. Uzun adam, Pamuk Prenses, Sinderella, Batman, Palyaçolar, Şişme Fil ve animasyon eğlenceleriyle program Saat:17.00 a kadar sürecek.
Saat:18.00 da, Kartal Meydanı nda kurulan sahnede sevilen tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Önder Keskin in özel gösterileri ve sunumuyla Ateşbaz, İllüzyonist Erkan Obüs ve en genç Jonklör Kaan Obüs sünnet çocuklarını ve Kartallıları eğlendirecek. Animasyon eğlenceleriyle devam edecek olan program 19.30 da sona erecek.
Saat: 20.00 da ise, konserler başlayacak. Karadenizli türkücü Cengizhan Kavalcı sevilen yöresel türküleri seslendirecek. Ardından gençlerin sevdiği romantik şarkıcı Yusuf Güney Kartal Meydanı nda sevenleriyle buluşarak sünnet çocukları ve Kartallılara en sevilen şarkılarını seslendirecek. Şölen, konser sonrası görkemli havai fişek gösterileriyle sona erecek.
 
ALINTI


Haber Tarihi : 11-10-2009
Haber :
Bu Haber 1674 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! !" Habere Ait Video
 
 
 
"YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! !" Haberin Yorumları
 
 

Eğlence Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Demet Akalın Bolu da Konser Verdi >>
 - Kader İzmir de Sahne Aldı >>
 - Hakan Altun İzmir de Sahne Aldı . . >>
 - Avrupa Yakası nın Yaprağı hayal kahvesinde.. >>
 - Efes Pilsen Blues Festival 20 >>
 - AJDA REİNA DA COŞTURDU... >>
 - YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! ! >>
 - Duman santralistanbul da >>
 - Altay Society de >>
 - AKBANK 18. CAZ FESTİVALİ BAŞLADI..! ! >>
 
"YUSUF GÜNEY, 11 Ekim de Kartal da ! !" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Değer TANJU
Eğlence Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com