Anasayfa

Magazin

 1500 liraya Ajda konseri
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Kenan İmirzalıoğlu Bebek te el ele yakalandı...  >>
 1500 liraya Ajda konseri Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
1500 liraya Ajda konseri


Süperstar Ajda Pekkan, önceki gece Reina  ve Club Finans  Xclusive işbirliğiyle düzenlenen yemekli VIP gecede konser verdi. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserde Pekkan, geçen ay modacısı Nur Yerlitaş ın ofisinde prova sırasında kırılan ayağındaki alçıyı çıkarttırmasına rağmen yine kovboy çizmeleri giymeyi tercih etti.
Mini etekli, omuzlarını açıkta bırakan folklorik sarı kıyafeti ve enerjisiyle genç kızlara taş çıkartan Pekkan, sahnede kaldığı iki saatte muhteşem bir performans sergiledi.
Pekkan bir ara göbek şov da yaptı. Konserde Pekkan ı locadan izlemek isteyenler 1500 TL, stantta takip etmek isteyenler ise 500 TL ödedi. 

Tarkan’ın yerine Ortaç

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ndaki konserinde Tarkan ile düet yapan Pekkan, bu kez kendisini izlemeye gelen Serdar Ortaç ı sahneye çağırdı.
Pekkan, Tarkan la arası açık olan Ortaç ın son single albümüne verdiği  Resim  isimli bestesini birlikte seslendirdi ve Ortaç a sahnede övgüler yağdırdı. Geçen günlerde Hasankeyf te konser veren Pekkan, Oraya âşık oldum. Hasankeyfnin kurtarılması için elimden geleni yapmaya hazırım dedi.

Konserde ünlüler geçidi
Süperstarın kız  kardeşi Semiramis Pekkan ın da izlediği ve yerinden şarkılara eşlik ettiği konsere cemiyet hayatının ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi. Konseri izleyenler arasında Erol - Tilda Ralf Tezman, Sanem Kardıçalı, Neslişah -  Batu Aksoy,  Ender Alkoçlar, Numan Ceylan, Hüsnü Güreli, Gül  - Murat Saygı, Şirin - Neşet Yalçın, Zafer - Akın Kozanoğlu, İzzet Antebi, Melda - Sinan Kosif, Ergin - Berna Ataman, Müge - Ercan Canmutlu ve Arte Tahir gibi çok sayıda ünlü isim de vardı.(milliyet)


Haber Tarihi : 10-10-2009
Haber :
Bu Haber 1672 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"1500 liraya Ajda konseri" Habere Ait Video
 
 
 
"1500 liraya Ajda konseri" Haberin Yorumları
 
 

Magazin Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Kenan İmirzalıoğlu Bebek te el ele yakalandı >>
 - Nişanlı çifttin balık keyfi... >>
 - Uğur Yücel, hakkında çıkan iddiaları yalanladı.. >>
 - 10 milyon dolara evet dedi.. >>
 - Süpriz buluşma.. >>
 - Bülent Ersoy dan Canlı Yayında Göğüs Kontrolü. >>
 - Cem ölüyor mu? >>
 - Timuçin Esen ilk kez konuştu >>
 - Dizi çalışanları köşeyi döndü >>
 - Kıvanç Tatlıtuğ nasıl kızlardan hoşlanğını açıkladı.. >>
 
"1500 liraya Ajda konseri" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Copyright by Pembe siyah .com