Anasayfa

Magazin

 Ece Gürsel suskunluğunu bozdu...
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Kenan İmirzalıoğlu Bebek te el ele yakalandı...  >>
 Ece Gürsel suskunluğunu bozdu... Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Ece Gürsel suskunluğunu bozdu...


Fuhuş teklifi dahi almadığını belirten Gürsel,  Mümkün mü? Ne cesaret? Onlar kime teklif edeceklerini bilir diyor.
3 yıl evvel Barbie adı verilen fuhuş, kısa bir süre önce de Hassas Burun  denilen uyuşturucu operasyonunda adı geçti manken Ece Gürsel in. Son operasyonda gözaltına alınan Hakkı Süha Okay la bir geceliğine 20 bin dolar karşılığı Çırağan Sarayı nda beraber olduğu yazılan Gürsel,  Bu adamların adını ilk kez duyuyorum. Tamamen yalandeyip meydan okudu iddiayı ortaya atanlara. Ve savcılığa sanık ya da tanık değil, mağdur sıfatıyla ifade verdi.
Olaydan nasıl haberin oldu?
Bu olay olmadan üç gün önce yakın bir arkadaşımdan telefon aldım. Bana; Beni bir gazeteci aradı. Senin hakkında bir haber çıkacakmış. Bu haberle seni bitireceklermiş  filan dedi. Bende, Ne olacak benimle ilgili? Ne yazabilirler ki? diye sordum. Uyuşturucu ile ilgiliymiş. İki gün sonra çıkacakmış.  filan dedi. Dedim ki gayet rahat;  Benim hiç öyle şeylerde işim olmaz. Sigara bile içmem ben. Ne yazacaklarsa yazsınlar. Sonuçta adalet var. Hukuk var.

Sonra?
Aradan 5 dakika geçmeden Vatan gazetesinden bir gazeteci aradı. Önce operasyonda adı geçen şahısları tanıyıp tanımadığımı sordu. Tanımıyorum kesinlikle deyince bu kez,  Elimizde bazı görüntüler ve deliller var  dedi. Yalan. Böyle bir şey yok yaparsanız dava açarım size dedim ve üzerinde durmadım.

Nasıl yani?
Öyle bir şey olmadığı için hiçbir rahatsızlık duymadım ben. Ardından Ankara Moda Günleri ne gittim. O gün pazartesi idi. Konudan haberi olan o arkadaşım tekrar aradı. Ağzımı arar gibi,  Aaaa haber çıkmadı  filan dedi. Benim soğukkanlılığımı görünce de,  Amma rahatsın dedi.

Biraz kendini anlat bize. Kimsin, nasıl yaşarsın, ne yersin, ne içersin?
Çok şaşıracaksınız ama ben 26 yaşında olmama ve kendi ayaklarımın üzerinde durmama rağmen hala annesi, babası ve ablasıyla birlikte yaşayan bir insanım. Muhasebemi annem yönetir. Kazandığım tüm paralar onun hesabına yatar. O da bana harçlık verir. Benim kredi kartım bile kendi adıma değildir. Annemin eklerini kullanırım. Aylık belli çok cüzi bir limitim vardır. Onun dışına çıkamam. Alışverişe annemle giderim her şeyi o alır. Gece hayatım yoktur. Kimse, Biz Ece yi şu ünlü gece kulübünde gördük  diyemez. Yani son derece mütevazi bir hayatı olan bir aile kızıyım ben. Ama buna rağmen fuhuş ve uyuşturucu operasyonlarında benim adım geçiyor. İsyan ediyorum işte ben buna.

Peki kazandığın paraları ne yapıyorsun?
Bir evim, bir de arabam var. Onlarda annemin üzerine. Çok hassastır. Bana diyor ki;  Bu günlerin kıymetini bil. Çalıştığını biriktirmek zorundasın. Bugün var, yarın yok!

İyi kazanıyor musun peki?
Allah a şükür. Memnunum. Ama sanıldığı gibi astronomik şeyler değil kazandığım. Zaten hepsi kayıtlı. Vergimi ödüyorum çatır çatır.

Mesela ne kazanıyorsun? Ayda 50 bin dolar oluyor mu bu rakam?
Güldürmeyin beni Allahaşkınıza. O dediğiniz para hayal. Ancak işte fuhuş yapılarak kazanılır o para bizim sektörde. Bakın işte ne haksızlık anlayın. Güya ben bir gece için 20 bin dolar almışım. Ben bir ayda bile kazanamıyorum o parayı. Her şeyim kayıtlı. Neyim var neyim yok ortada. Ucuzluktan giyinen bir mankenim. Ama buna rağmen iftira atılıyor. Size sorayım. Fuhuş yapsam. Bir gecede 20 bin dolar alsam. Böyle mütevazi yaşar mıydım?

Peki fuhuş yapan manken var mı?
Duyuyoruz ama bazen böyle çirkinlikler bilmiyorum.

Kim bunlar peki?
İnanın bilmiyorum. Benim arkadaş çevremde hiç böyle şeyler yok. Şudur budur demem mümkün değil. Yapanlarda,  Ben yapıyorum  diye gelip bize söylemez herhalde..

Peki sana bu yönde teklif gelmedi mi hiç?
Asla, katiyen. Hiç almadım böyle bir şey. Mümkün mü? Ne cesaret? Onlar kime teklif edeceklerini bilirler. Onun ben olmadığımı biliyorlar.

Eee o zaman? Tekrar sorayım neden bir başka mankenin adı değil de senin adın geçiyor bu operasyonlarda?
Benim albümüm çok güçlü geliyor. Bu da insanları çok korkutuyor. Aslında korkutacak bir albüm de değil ama. Bir Alternatif Rock albümü. Popçularla, alaturkacılarla bir araya gelmeyeceğim zaten. Onların ayağına takılmayacağım. Ama önümü kesmek isteyen her kim ise bu soruşturmada ortaya çıkacak. Benle ilgili kim ne plan yaptıysa hepsi ortaya çıkacak! Adımın bile geçmediği savcılık dosyasında adımı kullanan gazeteciler adalet önünde tek tek hesap verecek.

Üzüldün mü?
Çokkk! Çünkü bana yapılan çok ağır bir suçlama. Çok acımasız.  Bir insanın ayakkabılarıyla kırk gün gezmeseniz, o insan hakkında yorum yapmayın demiş peygamberimiz. Gerçi dinsiz, imansız, kitapsız ama yinede bana bu iftiraları atanları Allah a havale ediyorum. Allah ından bulsun hepsi.

Senin eğitimin ne Ece?
Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. İlk, orta ve lise eğitimimi de Antalya Koleji nde tamamladım.
Haberden sonra Kayseri deki defileden çıkarıldın değil mi?
O da yalan. Hiçbir şekilde iptal işim olmadı. Aksine öyle bir piyasa da yaşıyoruz ki maalesef bu sansasyonlar insanlara yarıyor.

Yani reklamın iyisi kötüsü olmaz mı diyorsun?.
Yani maalesef. Bakın etrafınıza. Kimler içeri giriyorlar da krallar, kraliçeler gibi ağırlanıyorlar ve sonrasında hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar. En kral, en kraliçe şeklinde. Arsız bir şekilde insanların yüzüne baka baka devam ediyorlar. Yapılan her şey unutuluyor.

Mesela Deniz Seki mi?
Sırf o değil ki! Çok örnek var.

Tuğba Özay?
Ben isim verip ortalık karıştırmam. Şimdiye kadar bulaşmadım, sataşmadım, polemiğe girmedim. Tercih etmem böyle bir şeyi.

Mankenliğin imajını bozdun diye istemiyorlar olabilir mi?
Ben mi bozuyorum imajlarını. Ne alakası var. Bunun tek nedeni var çekememezlik, kıskançlık, hasetlik. Ben asla onların yaptığın yapmadım.
Adı geçenleri tanıyor musun?
Söz konusu adamların adını bile ilk kez o gazetede gördüm. Resmen bir komplo ile karşı karşıya kaldım. Ve bu komplonun sinyalleri verildi önceden bana.

Peki kim ya da kimler sana komplo düzenlemiş olabilir ki? Bir tahminin var mı?
Tahmin ediyorum tabi. Bizim camiada çok battığım insanlar var. Rahatsızlık veriyorum o insanlara. Bir tehdit oluşturuyorum onların üzerinde.

Nasıl bir tehdit oluşturabilirsin ki?
Bilmiyorum. Çok yakında bir albümüm çıkacak. O yüzden de olabilir belki.

Senin daha önce de adın Barbie Operasyonu nda geçmişti. O zaman albüm filan yoktu.
Sadece buna neden albüm değildir. Ama inanın ne olduğunu ben bile bilemiyorum. Bizim piyasamız o kadar küçük ki herkes herkesin ayağını kaydırmaya çalışıyor.

Ne yapıyorlar mesela?
Öyle olaylar oluyor ki. Kaç kez, Ece Gürsel varsa ben olmam  deyip ekmeğimle oynamaya çalıştılar. Önümüzdeki günlerde önemli bir defile olacak mesela. Defileyi yapacak organizasyondaki kadın beni arayıp bazı mankenlerin, Ece Gürsel varsa biz olmayız. Ece yi çıkarın kadrodan  dediğini söyledi. Bunlar ünlü isimler üstelik. Tabi organizasyonu yapan bayan  Öyle şey olmaz siz nasıl insanların ekmeği ile oynarsınız diyerek onları kadrodan çıkarmış. Ben de özellikle kim olduklarını sorunca Kadro da görmeyince kim olduğunu anlayacaksın dedi. (sabah)


Haber Tarihi : 11-10-2009
Haber :
Bu Haber 1674 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Ece Gürsel suskunluğunu bozdu..." Habere Ait Video
 
 
 
"Ece Gürsel suskunluğunu bozdu..." Haberin Yorumları
 
 

Magazin Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Kenan İmirzalıoğlu Bebek te el ele yakalandı >>
 - Nişanlı çifttin balık keyfi... >>
 - Uğur Yücel, hakkında çıkan iddiaları yalanladı.. >>
 - 10 milyon dolara evet dedi.. >>
 - Süpriz buluşma.. >>
 - Bülent Ersoy dan Canlı Yayında Göğüs Kontrolü. >>
 - Cem ölüyor mu? >>
 - Timuçin Esen ilk kez konuştu >>
 - Dizi çalışanları köşeyi döndü >>
 - Kıvanç Tatlıtuğ nasıl kızlardan hoşlanğını açıkladı.. >>
 
"Ece Gürsel suskunluğunu bozdu..." Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Copyright by Pembe siyah .com