Anasayfa

Güzellik

 Doğal Mucize Bal !
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Etkileyin!...  >>
 Doğal Mucize Bal ! Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Doğal Mucize Bal !


Bal, hem sağlık hem güzellik için vazgeçilmez ve eşsiz kaynak. Arıların neden kaybolduğu tartışılırken, balın hem sağlık hem de güzellik için vazgeçilmez ve eşsiz kaynak olduğunu hatırlamakta fayda var. Çiçeklerin tozlarını birbirine taşıyarak döllenmelerini ve çoğalmalarını sağlayan arıların ürettiği bal, insanlar için en temel ve vazgeçilmez besin değerlerinden biri. Bazı bölgelerde kaybolduğu tespit edilen arıların yok olması haline birçok tür ortadan kalkacağı gibi eşsiz bir sağlık ve güzellik kaynağı olan baldan da mahrum kalacağız. Eski çağlardan beri birçok güzellik formülünün hammaddesi olarak kullanılan bal, başta güzelliğiyle efsaneleşen Mısır Kraliçesi Kleopatranın en önemli güzellik mazlemelerinden biri.

 Yapılan yüz ve saç maskelerininde bircoğunun ana maddesi baldır.Vucüda sağladığı yararlar bir yana güzelliğimiz açısındanda cok önemli bir maddedir.Şimdi sizlere yıpranmış saçlar için mucize bi çözüm olan saç maskesi içeriğini anlatacağım.

 Malzemeler:

 1 adet yumurta

 1 yk bal 

 1 tk tarcın

 2 yk zeytin yağı

 Yapılışı :Bütün malzemeleri karıştırarak bir macun kıvamı elde edeceksiniz.Sacınıza masaj yaparak uygulayıp bir bone yardımıyla sacınızı hava almıycak sekilde kapatacaksınız.15 dakika bekletip saçınızı bol suyla yıkıyabilirsiniz.Haftada 2 kez uygularsanız sonucu göreceksiniz.

 

  

 

 


Haber Tarihi : 10-10-2009
Haber :
Bu Haber 1682 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Doğal Mucize Bal !" Habere Ait Video
 
 
 
"Doğal Mucize Bal !" Haberin Yorumları
 
 

Güzellik Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Etkileyin! >>
 - Mükkemmel Olmak Elinizde ! >>
 - Doğal Mucize Bal ! >>
 - 8 Adımda Daha Cekici Ol ! >>
 - Sigara İçinler İçin Cilt Bakım Önerileri >>
 - Dudaklarınızı Mükemmelleştirin >>
 - Parfümünüzü Cilt Tipinize Göre Secin >>
 - GÜZELLİK SIRLARI >>
 - Cildiniz İçin Doğal Güzellik >>
 - Güzel Kadın Erkeği İşinden Ediyor! >>
 
"Doğal Mucize Bal !" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Editör yok
Güzellik Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com