Anasayfa

Aşk

 BİTTİ!
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

VARSIN AŞKIN GÖZÜ KÖR OLSUN...  >>
 BİTTİ! Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
BİTTİ!


Seni ne çok sevmiştim. Şimdi düşünüyorum da, ufacık bir yüreğin kaldıramayacağı kadar büyük bir aşkı, nasıl sığdırmışım içime? Yazık mı oldu, bilemiyorum?
 
Bitti!
 
Birini yıllar boyunca aynı şiddette tutkuyla sevmek ne kadar zordur. Başarmıştım! Sana rağmen sevmiştim üstelik, tüm yaptıklarına katlanarak, hep bahaneler bularak, affederek, aşkıma tutunarak, sahip çıkarak, dünyanın tamamına yetecek kadar çok sevmiştim.
 
“Kimse sevgiye kayıtsız kalamaz”  fikrine inanıyordum. Yanılmışım! Her zaman yaptıklarına bir sebep aradım. Çocukluğunda yaşadığın olaylara, kısmetsizliğine, başkalarının hatalı olduğuna inanmayı seçtim çünkü kalbim seni seçmişti. Ufak tefek kusurları olurdu herkesin canım, benim yok muydu? Aslında öyle yapmak istemediğini, öyle demek istemediğini, aciz bir anına denk geldiğini, işle ilgili sıkıntıların olduğunu düşünerek avuttum kendimi. Zaten aşk fedakarlık değil miydi? İnsan en kolay kendini kandırıyor.
 
Kaç defa ayrıldık yıllar içinde, saymadım.  Her seferinde bittiğine, son olduğuna inanarak gözyaşı döktüm. İçimde sardım sevgimi, teselli ettim ruhumu, ayrılığın o ağır acısını defalarca yaşadım. Geceler boyu ağladım, aramamak için kaç telefonu duvarlarda parçaladım, dayandım.
 
Gerçek aşk, gideni özgür bırakmaktır. Hiç dön demedim, aramadım, sana ulaşacak mektuplar yazmadım, acımı da sevgim gibi asil yaşadım. Kendimi sınadım her defasında, dik durmaya çalıştım. Sevdanın erdemine yakışmayacak hiçbir şey yapmadım
 
Günler, aylar geçince toparladım kendimi, yeniden nefes almaya başladım. Güneş yüzüme vurunca gülümsemeyi, dostlarla kahve içmeyi, makyaj yapmayı, hatta ufak tefek flörtlerle yeniden aşka inanmayı hatırladım. İşin garip yanı, sen hep o anlarda geldin. Ne zaman ağlamaktan vazgeçip, oyuna geri dönsem çalındı kapım.
 
Sana kaç kere kanıp, yeniden başladım? Her seferinde değiştiğine, anladığına, farkına vardığına güvendim. Ancak birkaç ay sürdü iyiliğin, sonra yine sen, aslına döndün. Mücadele ettim, çırpındım. Başaramadım! Gün geldi, öyle bir şey yaptın ki, o an sanki kalbim içimden sıyrılıp yere düştü. Parçalandı. Bir daha hiç hissedemedim sevgini, gözlerine baktığımda heyecanlanamadım.
Bitti!
 
Ben yeniden ayağa kalkıp yürürüm ama dönüp bir bak kendine, ne kadar yoksul kaldın. Sen, bir erkeğin sahip olabileceği en büyük serveti kaybettin, büyük bir aşkla seven kadının kalbini…   BİTTİ!
 


Haber Tarihi : 12-10-2009
Haber :
Bu Haber 1675 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"BİTTİ!" Habere Ait Video
 
 
 
"BİTTİ!" Haberin Yorumları
 
Nick : ceres
Yorum : İnsan okuduklarında bazen kendini yaşar, bulur hatta yaşadıkları bir an gözünün önünden geçer ve yüreği ince bir sızıyla burkulur Bitti yazısı benim için öle oldu,hissederek okudum belkide yaşadığım için bu duyguları bu kadar etkilendim kalemine yüreğine sağlık tebrikler...
 

Aşk Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - VARSIN AŞKIN GÖZÜ KÖR OLSUN >>
 - AŞK ACISI VE ERKEKLER... >>
 - BİTTİ! >>
 - EY AŞK ! >>
 - SENİ SEVMEKTEN VAZGEÇMEDİM! >>
 - AŞK YAŞAMAK İÇİN Mİ? ÖLMEK İÇİN Mİ? >>
 - KİTAPLARDA AŞK >>
 - AŞKIN BÜNYEYE ZARARLARI >>
 - ÇOCUK KALBİYLE AŞK >>
 - AŞKIN YAŞI YOK...; >>
 
"BİTTİ!" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Aysun Geçit
Aşk Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com