Anasayfa

Erkek

 Erkekler neden aldatır?
 

Üye :

 

Haber    Magazin    Evlilik    Güzellik    Sağlık    Anne-Bebek    Moda    Aşk    Erkek    Otomobil    Spor    İş-Ekonomi   

Tatil - Turizm    Türkiyem    Teknoloji    Eğlence    Astroloji    Sinema - Tiyatro    Sağ Duyu    Foto Galeri    İş-Ekonomi   

Erkekler neden aldatır?...  >>
 Erkekler neden aldatır? Bookmark and Share  Facecbook'ta Paylaş
Erkekler neden aldatır?


"Başkasını Seviyorum" kadın-erkek ilişkileri, mutluluk üzerine bir roman. Ama aynı zamanda bir dönemin insanlarının romanı. Kimdir bu insanlar? Erkeklerin cinsel dürtülerini kontrol etmekte zorlandığı bilinir. En azından kadınlar böyle düşünür.

 

Konu sadakat olunca erkekler potansiyel suçlu kabul edilir. Bunun haksız bir şöhret olduğu da söylenemez. Ama bunun gerekçeleri nedir? Peki erkek neden aldatır...? İşte cevaplar...

 O oradaydı...
Bazı erkekler için "bugün ve burada" olayı çok önemli. Erkeklerin çoğu ne yazık ki kararı hızlı ve ani verip, yaptıklarının sonucunu düşünemiyor. "Yaşandı, bitti" psikolojisi çok yaygın ama ne kadar geçici bir duygu olsa da sonuçta yanlış adım atılıyor. Tesadüfen ayaklarına gelen bir şansı hiç bir erkek reddetmez. Kadın avına çıkmış olmasa da, seksi bir teklife kimse hayır demez.

Sarhoştum
Erkeklerin aldatma sebepleri arasında alkolün rolü hiç de küçümsenecek gibi değil. " aldatmayı asla düşünmüyordum ama arkadaşlarımla bir partiye katıldığımda bardaki kızlardan biri bana kafayı takmıştı. Onu geri çevirmedim ama eğer sarhoş olmasaydım bunların hiçbiri olmayacaktı. Bir kere hata yaptım ama bu hatayı tekrarlamak istemiyorum".

Nasıl olsa bitecekti...
Bazı erkekler için aldatma ilişkinin iyi gitmediğinin işareti. "Kız arkadaşımı aldattım mı ? Demek ki onu gerçekten sevmiyorum ve hemen o ilişkiyi noktalıyorum."

Aldatmak mı, çok doğal...
Bazı erkekler aldatmayı çok doğal karşılıyorlar."Erkeklerin cinsel açıdan değişik tecrübeler yaşamaya ihtiyaçları var. Bundan dpğal bir şey var mı?"

"Macera yaşamayı seviyorum...
Yalanlar, gizli buluşmalar, gün ortasında hızlı seks kaçamağı... Bu tür olayların bambaşka bir heyecanı var ve bu heyecan yasak aşklara özgü. Yasak aşk yaşayan erkeklerin çoğu inanılmaz, başka bir olayda asla bulunmayan bir duygudan bahsediyorlar. "İlk adım atıldıktan sonra, arkası kendiliğinden gelir ve ilişkini mahvetmeden duramazsın".

Çünkü farkına varmıyor

Arkadaşlarımdan biri eve bir kadın getirmişti ve onunla yataktayken kız arkadaşı onları yakaladı. Arkadaşım durumu çok kolay kurtardı. Rakip firmanın bazı sırlarını elde edebilmenin tek yolunun o kadının yatağından geçtiğini anlatıp, sevgilisini aslında kendini feda ettiğine inandırdı. Bu işi yapabilen erkekler kadınların ruhunu çok iyi tanıyorlar. Aldatılan bir kadın asla bunu kabul etmek istemiyor ve gerçek yerine en uçuk yalanları bile yutmaya hazır oluyorlar.


Haber Tarihi : 1
Haber :
Bu Haber 1770 kişi tarafından okunmuştur. 
 
"Erkekler neden aldatır?" Habere Ait Video
 
   
 
"Erkekler neden aldatır?" Haberin Yorumları
 
 

Erkek Kategorisindeki Diğer Haberler
 
 - Erkekler neden aldatır? >>
 
"Erkekler neden aldatır?" Haberin Anketi
 

Çok İyi İyi Orta Kararsızım

 
 
 

Nil GERMİYANLI
Erkek Köşesi Editörü

Copyright by Pembe siyah .com